Digitální tisk

Co je to digitální tisk?

Digitálním tiskem rozumíme systém tisku, kdy je počítač s tiskovými daty napojen přímo na počítač. Je několik druhů digitálního tisku (Ink-jet, Elektrofotografie, Termotransfer).

Největší výhodou digitálního tisku je, že odpadají výrobní mezikroky (výroba tiskových forem, kovolisty, štočky, matrice). Proto výroba tiskovin může být velmi rychlá a pružná. Zmáčknete tlačítko na počítači a z digitální tiskárny vyjíždějí vytištěné, již svázané a ořezané tiskoviny, např. brožury.

Digitální tisk - Akční Tisk
Digitální tisk - výhody

Jaké jsou výhody digitálního tisku?

 

  • Digitální tisk je nejmodernější druh tisku, který dokáže pružně a rychle reagovat na potřeby zákazníků svojí rychlostí, dostupností a variabilitou.

 

  • Personalizované dokumenty (vstupenky, pozvánky, obchodní dopisy, certifikáty apod.) jsou realizovány výhradně digitálním tiskem stejně jako malonákladové tisky mutací stejné tiskoviny.

 

  • Tisk na digitálních strojích je kvalitou i barevností srovnatelný s ofsetovým tiskem. Je vhodný pro výrobu zakázek s nižším počtem kusů, tedy do několika set kusů časopisů či katalogů nebo několika tisíc letáků. Digitálním tiskem zhotovujeme brožury a knihy vázané do šité vazby sponou V1 (sešitové), přes V2 lepenou, po dokonalou knižní tuhou vazbu V8a.

 

Jak u nás funguje DIGITÁLNÍ TISK?

1. Odeslání nezávazné poptávky včetně tiskových dat

Emailem nám pošlete Váši poptávku a tisková data. Pokud jsou data příliš velká, pošlete je např. službou uschovna.cz. U nás data zkontrolujeme, poradíme s výběrem materiálu a prověříme vhodnost digitálního tisku. Obratem pak pošleme cenovou nabídku na emailovou adresu.

NEZAPOMEŇTE UVÁDĚT: počet druhů/mutací, celkové množství, balení a způsob doručení

2. Odsouhlasení objednávky

Po Vašem odsouhlasení ihned tiskneme.

NEZAPOMEŇTE POSLAT: fakturační údaje a adresy doručení

3. Digitální tisk do 2-3 pracovních dnů

Doba tisku digitálem je závislá na náročnosti tisku a dokončujících knihařských technologiích (bigování, laminace, zlatoražba apod.). Zpravidla garantujeme dodání tiskovin do 2-3 pracovních dnů.

4. Doručení tiskovin

Okamžitě po dokončení výroby Vás informujeme emailem o možném osobním odběru, nebo expedujeme přepravní společností na Vaši adresu.

Co vše digitálně tiskneme?

Bloky, brožury, booklety, bulletin, ceníky, certifikáty, cestopisy, časopisy, dárkové poukazy, deníky, diáře, diplomy, DL karty, dokumentace, dopisy, dotazníky, etikety, formuláře, fotky, hlasovací lístky, hrací karty, jídelní lístky, jmenovky, kalendáře, katalogy, knihy, komiksy, košilky/pásky na knihy, kroniky, kupóny, leporela, letáky, magazíny, manuály, menu, nálepky, nápojové lístky, návody, noviny, novoročenky, obálky, omalovánky, parkovací karty, pásky, permanentky, personalizovaný tisk, PF, plakáty, podpisové karty, pohledy, poukazy, poznámkové bloky, pozvánky, produktové karty, přání, samolepky, sbírky, sborníky, sešity, skládané letáky, skripta, složenky, smlouvy, story karty, svatební oznámení, školní diáře, štítky, trhací bloky, učebnice, vánoční přání, visačky, vizitky, volební letáky/noviny, vouchery, vstupenky, vystřihovánky, zápisníky, zpěvníky, zpravodaj.

Naše recenze mluví za nás

Marian CiencialaMarian Cienciala
13:48 09 Nov 23
rychlost, spolehlivost, kvalita, komunikace 10/10
Alzbeta BlahovaAlzbeta Blahova
10:08 13 Oct 23
Rychlí, milí, skvělí.
Jan HonzaJan Honza
20:19 04 Oct 23
Kvalitní a rychlá.
Hana PerglerováHana Perglerová
08:13 31 Jul 23
Objednávám pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojená. Výborná komunikace, rychlé vyřízení, vždy dobrá kvalita, výborné cena a sympatičtí pracovníci :-). Moc Vám za vše děkuji!
Sasha KSasha K
13:12 23 Jun 23
Příjemná rychlá komunikace. Personál milý a vstřícný. Zařídili nám rychlý velkoformátový tisk za jeden pracovní den. Příjemná zkušenost, mohu jen doporučit.
Michaela KetnerováMichaela Ketnerová
21:23 21 Jun 23
Fajn přístup:) určitě budu jejich služby využívat i nadále.
Kristýna KozákováKristýna Kozáková
18:28 17 May 23
Výborná komunikace, mohu doporučit, rychlé vyřízení a vyhovění všem požadavkům. Využili jsme služby opakovaně (kniha, vizitky) a využijeme příště určitě znovu, vždy jsme byli se vším spokojeni 🙂
Spokojenost a souhlas se všemi, kteří tuto firmu takto hodnotili. Kvalita, cena a odpovědnost firmy má dobrý úroveň. Vydání našich knih je velmi zodpovědné kvůli Božskému zdroji, a jsme rádi, že Bůh poslal tuto firmu, aby šířila Jeho Poselství 21. století v České republice pomoci lidem v přechodu do nové éry na vyšší úroveň vědomí. Srdečně děkujeme!

Bezplatná poptávka na digitální tisk 🙂

4 + 8 =

Akční Tisk – Zaručeně Spolehlivá Tiskárna

Michelská 4/11

140 00 Praha 4 – Michle

tisk@akcnitisk.cz

605 243 867

Pondělí - pátek

8:00 - 17:00

Po dohodě možné

NONSTOP

© Akční Tisk s.r.o. 2022 | Zásady zpracování osobních údajů | Tyto stránky používají cookies | IČ: 03697614