Digitální tisk

Co je to digitální tisk?

Digitálním tiskem rozumíme systém tisku, kdy je počítač s tiskovými daty napojen přímo na počítač. Je několik druhů digitálního tisku (Ink-jet, Elektrofotografie, Termotransfer).

Největší výhodou digitálního tisku je, že odpadají výrobní mezikroky (výroba tiskových forem, kovolisty, štočky, matrice). Proto výroba tiskovin může být velmi rychlá a pružná. Zmáčknete tlačítko na počítači a z digitální tiskárny vyjíždějí vytištěné, již svázané a ořezané tiskoviny, např. brožury.

Digitální tisk - Akční Tisk
Digitální tisk - výhody

Jaké jsou výhody digitálního tisku?

 

  • Digitální tisk je nejmodernější druh tisku, který dokáže pružně a rychle reagovat na potřeby zákazníků svojí rychlostí, dostupností a variabilitou.

 

  • Personalizované dokumenty (vstupenky, pozvánky, obchodní dopisy, certifikáty apod.) jsou realizovány výhradně digitálním tiskem stejně jako malonákladové tisky mutací stejné tiskoviny.

 

  • Tisk na digitálních strojích je kvalitou i barevností srovnatelný s ofsetovým tiskem. Je vhodný pro výrobu zakázek s nižším počtem kusů, tedy do několika set kusů časopisů či katalogů nebo několika tisíc letáků. Digitálním tiskem zhotovujeme brožury a knihy vázané do šité vazby sponou V1 (sešitové), přes V2 lepenou, po dokonalou knižní tuhou vazbu V8a.

 

Jak u nás funguje DIGITÁLNÍ TISK?

1. Odeslání nezávazné poptávky včetně tiskových dat

Emailem nám pošlete Váši poptávku a tisková data. Pokud jsou data příliš velká, pošlete je např. službou uschovna.cz. U nás data zkontrolujeme, poradíme s výběrem materiálu a prověříme vhodnost digitálního tisku. Obratem pak pošleme cenovou nabídku na emailovou adresu.

NEZAPOMEŇTE UVÁDĚT: počet druhů/mutací, celkové množství, balení a způsob doručení

2. Odsouhlasení objednávky

Po Vašem odsouhlasení ihned tiskneme.

NEZAPOMEŇTE POSLAT: fakturační údaje a adresy doručení

3. Digitální tisk do 2-3 pracovních dnů

Doba tisku digitálem je závislá na náročnosti tisku a dokončujících knihařských technologiích (bigování, laminace, zlatoražba apod.). Zpravidla garantujeme dodání tiskovin do 2-3 pracovních dnů.

4. Doručení tiskovin

Okamžitě po dokončení výroby Vás informujeme emailem o možném osobním odběru, nebo expedujeme přepravní společností na Vaši adresu.

Co vše digitálně tiskneme?

Bloky, brožury, booklety, bulletin, ceníky, certifikáty, cestopisy, časopisy, dárkové poukazy, deníky, diáře, diplomy, DL karty, dokumentace, dopisy, dotazníky, etikety, formuláře, fotky, hlasovací lístky, hrací karty, jídelní lístky, jmenovky, kalendáře, katalogy, knihy, komiksy, košilky/pásky na knihy, kroniky, kupóny, leporela, letáky, magazíny, manuály, menu, nálepky, nápojové lístky, návody, noviny, novoročenky, obálky, omalovánky, parkovací karty, pásky, permanentky, personalizovaný tisk, PF, plakáty, podpisové karty, pohledy, poukazy, poznámkové bloky, pozvánky, produktové karty, přání, samolepky, sbírky, sborníky, sešity, skládané letáky, skripta, složenky, smlouvy, story karty, svatební oznámení, školní diáře, štítky, trhací bloky, učebnice, vánoční přání, visačky, vizitky, volební letáky/noviny, vouchery, vstupenky, vystřihovánky, zápisníky, zpěvníky, zpravodaj.

Jiří Kaňák

1 recenze

před rokem
Naprosto profesionální. Takto má vypadat služba zákazníkovi. I při zadání náročného tisku historických poutačů si pracovníci tiskárny dali sami od sebe tu práci, že provedli rešerši webu k získání porovnání s dobovými materiály, sami provedli korektury a zásadní měrou přispěli k dokonalému výsledku tisku. Opravdu jsem byl velmi mile překvapen. Služba jak má být, ještě o dost lepší 🙂 Jinde už tisknout nebudu. Jiří Kaňák

Vojtěch Hofman

8 recenzí

před 3 měsíci
Komunikace a zpracování na jedničku. Mohu jenom doporučit!

Administrativa A DOMA

1 recenze

před 4 měsíci
S Akčním Tiskem jsem nesmírně spokojená. Standardem je vysoká kvalita, rychle dodání, bezproblémová komunikace a snaha vyjít zákazníkovi vstříc i když si s tiskem vzpomněl na poslední chvíli. Jen tak dál. Rozhodně tuto tiskárnu doporučuji.

Bezplatná poptávka na digitální tisk 🙂

14 + 9 =

Akční Tisk – Zaručeně Spolehlivá Tiskárna

Michelská 4/11

140 00 Praha 4 – Michle

tisk@akcnitisk.cz

605 243 867

Pondělí - pátek

8:00 - 17:00

Po dohodě možné

NONSTOP

© Akční Tisk s.r.o. 2022 | Zásady zpracování osobních údajů | Tyto stránky používají cookies | IČ: 03697614