Ofsetový tisk

Co je to ofsetový tisk?

Ofsetový tisk je založen na odpudivosti vody a mastné tiskové barvy, která je nanesena na gumový přenosový válec, z kterého se pak barva „obtiskuje“ na papír. Zjednodušeně.
Principem barevného ofsetového tisku je pak soutisk 4 základních tiskových barev CMYK (C-azurová,M-purpurová, Y-žlutá, K-černá). Soutiskem těchto 4 barev se poskládá celý plnobarevný obraz tiskoviny.

Tisk přímými Pantone barvami (předem namíchaný odstín barvy) se dnes používá ojediněle. Svůj význam si však ponechává pro tisk formulářů, hlavičkových papírů, obálek a jiných tiskovin, kde je potřeba dodržet přesnou barevnost.

Ofsetový tisk
Ofsetový tisk - výhody

Jaké jsou výhody ofsetového tisku?

 

  • Ofsetový tisk je tisková technologie výhodná pro tisk velkého množství materiálů, velkého nákladu tiskovin. Například pro výrobu tisíců kusů časopisů či katalogů nebo desítek tisíc letáků.

 

  • Určit přesnou hranici výhodnosti dle množství tiskovin mezi ofsetovým, digitálním a velkoformátovým tiskem není možné. Výběr totiž ovlivňují i parametry jako jsou formát tiskoviny, barevnost, knihařské zpracování, druh použitého papíru, ale i potřebná rychlost výroby.

 

  • V případě tisku přímými barvami, lze do stroje nalít i moderní barvy – metalické barvy, perleťové barvy, reflexní barvy nebo například fluorescenční.

 

Jak u nás funguje OFSETOVÝ TISK?

 

1. Odeslání nezávazné poptávky včetně tiskových dat

Emailem odešlete Váši poptávku i tisková data. Pokud jsou data objemná, pošlete je např. službou uschovna.cz. Data zkontrolujeme, poradíme s výběrem materiálu a prověříme vhodnost tisku ofsetem. Cenovou nabídku Vám obratem odešleme na email.

NEZAPOMEŇTE UVÁDĚT: počet druhů/mutací, celkové množství, balení a způsob doručení

2. Potvrzení objednávky

Po Vašem odsouhlasení ihned tiskneme.

NEZAPOMEŇTE POSLAT: fakturační údaje a adresy doručení

 

3. Tisk ofsetem do 4-6ti pracovních dnů

Doba výroby ofsetem je závislá na náročnosti tisku a dodatečných knihařských technologiích (falcování, laminování, výsek apod.). Zpravidla garantujeme dodání tiskovin do 4-6ti pracovních dnů.

 

4. Doručení tiskovin

Okamžitě po dokončení výroby Vás informujeme emailem o možném osobním odběru, nebo expedujeme přepravní společností na Vaši adresu.

Co vše vyrábíme ofsetovým tiskem?

Bloky, brožury, booklety, bulletin, ceníky, certifikáty, cestopisy, časopisy, dárkové poukazy deníky, diáře, desky s chlopněmi, diplomy, DL karty, dokumentace, dopisy, dotazníky, formuláře, hlasovací lístky, hrací karty, jídelní lístky, jmenovky, kalendáře, katalogy, knihy, komiksy, košilky/pásky na knihy, kroniky, kupóny, leporela, letáky, magazíny, manuály, menu, nálepky, nápojové lístky, návody, noviny, novoročenky, obálky, omalovánky, parkovací karty, pásky, permanentky, PF, plakáty, podpisové karty, pohledy, poukazy, poznámkové bloky, pozvánky, produktové karty, přání, samopropisovací bloky, sbírky, sborníky, sešity, skládané letáky, skripta, složenky, smlouvy, story karty, svatební oznámení, školní diáře, štítky, trhací bloky, učebnice, vánoční přání, visačky, vizitky, volební letáky/noviny, vouchery, vstupenky, vystřihovánky, zápisníky, zpěvníky, zpravodaje.

Naše recenze mluví za nás

Marian CiencialaMarian Cienciala
13:48 09 Nov 23
rychlost, spolehlivost, kvalita, komunikace 10/10
Alzbeta BlahovaAlzbeta Blahova
10:08 13 Oct 23
Rychlí, milí, skvělí.
Jan HonzaJan Honza
20:19 04 Oct 23
Kvalitní a rychlá.
Hana PerglerováHana Perglerová
08:13 31 Jul 23
Objednávám pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojená. Výborná komunikace, rychlé vyřízení, vždy dobrá kvalita, výborné cena a sympatičtí pracovníci :-). Moc Vám za vše děkuji!
Sasha KSasha K
13:12 23 Jun 23
Příjemná rychlá komunikace. Personál milý a vstřícný. Zařídili nám rychlý velkoformátový tisk za jeden pracovní den. Příjemná zkušenost, mohu jen doporučit.
Michaela KetnerováMichaela Ketnerová
21:23 21 Jun 23
Fajn přístup:) určitě budu jejich služby využívat i nadále.
Kristýna KozákováKristýna Kozáková
18:28 17 May 23
Výborná komunikace, mohu doporučit, rychlé vyřízení a vyhovění všem požadavkům. Využili jsme služby opakovaně (kniha, vizitky) a využijeme příště určitě znovu, vždy jsme byli se vším spokojeni 🙂
Spokojenost a souhlas se všemi, kteří tuto firmu takto hodnotili. Kvalita, cena a odpovědnost firmy má dobrý úroveň. Vydání našich knih je velmi zodpovědné kvůli Božskému zdroji, a jsme rádi, že Bůh poslal tuto firmu, aby šířila Jeho Poselství 21. století v České republice pomoci lidem v přechodu do nové éry na vyšší úroveň vědomí. Srdečně děkujeme!

Bezplatná poptávka na ofsetový tisk 🙂

9 + 9 =

Akční Tisk – Zaručeně Spolehlivá Tiskárna

Michelská 4/11

140 00 Praha 4 – Michle

tisk@akcnitisk.cz

605 243 867

Pondělí - pátek

8:00 - 17:00

Po dohodě možné

NONSTOP

© Akční Tisk s.r.o. 2022 | Zásady zpracování osobních údajů | Tyto stránky používají cookies | IČ: 03697614